21 kwietnia 2015

New:)

Wielu mężczyzn nie zwraca szczególnej uwagi na swój ubiór. Są również tacy dla których styl i klasa to jedna z najważniejszych rzeczy. Przyznam osobiście, że lubię gdy facet wygląda modnie i ładnie. Nie zawsze trzeba mieć setki ubrań by tak wyglądać- czasem wystarczy zwykłe, klasyczne połączenie.
A więc tak jak obiecałam, będzie to coś zupełnie nowego na blogu. Postaram się umieszczać posty nie tylko z moimi outfitami ale również mojego M. :)

Tym razem zwykła bordowa koszulka z białym printem, do tego granatowe spodnie, marynarka w odcieniach szarości i dla dopełnienia wygodne reeboki i okulary. Zestaw idealny na cieplejszy dzień jak również na niedzielne wyjście na spacer.
Co sądzicie o takim połączeniu?

Pozdrawiam
Klaudia :) 

13 kwietnia 2015

Spring dress

Pogoda coraz częściej nas rozpieszcza. Dni są coraz dłuższe i przyjemniejsze. Mogłabym godzinami spędzać czas na świeżym powietrzu. Tak więc też korzystając ze wczorajszej pogody postanowiliśmy z M. wybrać się na spacer. Przy okazji mam dla was kilka zdjęć mojego wiosennego stroju.
Szara luźna sukienka, czarne rajstopy i białe trampki to zdecydowanie moje ulubione połączenie. Jednak wczoraj postanowiłam ubrać się bardziej elegancko. Połączyłam ją z wysokimi, rudymi szpilkami, czarnym melonikiem i dużą czarno-brązową torbą. Co sądzicie o takim połączeniu?:)A już w następnym poście coś zupełnie nowego na blogu :) 

Pozdrawiam,
Klaudia!:)