31 sierpnia 2013

"Przemija wszystko to,
co dobre.
Odchodzi wszystko to,
co miłe.
Wraca troska o życie,
które trwa
jest
i będzie.
Powraca także wierność,
która zagubiła się daleko.
Powieka zamyka się cicho,
łzy szepczą.
Niebo wzywa,
Piekło kusi,
i już nie wiem..
Czy pragnę dobra czy zła.
godności czy złości.
Wszystko jest takie samo.
Wszystko kocha,
ale i cierpi."
                        
                                                                     

                                                                        Klaudia. 20 sierpnia 2013

Outfit.

Pudrowa, zwiewna koszula z przedłużanym tyłem a do tego czarne spodnie to idealne połączenie na umiarkowaną pogodę. Do tego lekkie dodatki w postaci kolczyków, pierścionka i zegarka. Wygodne balerinki komponujące się ze spodniami i voila!Pozdrawiam, 
Klaudia

17 sierpnia 2013

♥ ♥ ♥

Cześć!:)

Ostatnio ciężko znaleźć mi chociaż chwilę czasu na bloga. Wychodzę z domu rano a wracam wieczorem. W każdym razie jestem zadowolona. Podoba mi się to, co robię. Czasem przychodzą momenty zwątpienia ale szybko wdaje się we znaki nowa motywacja. Mała ilość wolnego czasu pozwala mi zapomnieć o przeszłości. Nie przejmuję się tym co było, lecz dziękuję za to co jest ♥

Do Następnego! 
Klaudia♥


4 sierpnia 2013

Hairdressing.


Długo zastanawiałam się czy dobrze postąpiłam. Byłam pewna, że wszystko będzie wedle moich oczekiwań. Początki zawsze są ciężkie. Próbowałam dać z siebie wszystko i być wzorem do naśladowania.
Być może waham się nadal czy to jest moje miejsce, czy to jest coś, co chcę robić.. Ale.. Co ja mówię?! Przecież to nadal jest moje zainteresowanie! W głębi serca ciągle czuję, że wszystko się zmieni pod wpływem czasu. Próbuję wierzyć w dobro, które jeszcze może mnie spotkać.Chcę się uczyć i rozwijać!
Mowa o moim wyborze zawodu...
Kiedy miałam pięć lat chciałam być piosenkarką, później aktorką. W wieku 7 lat stwierdziłam, że chcę być fryzjerką. Przez wiele lat ciągle sobie to powtarzałam. Bacznie przyglądałam się panią fryzjerką gdy robiły fryzury czy obcinały. Gdy przyszedł ostateczny wybór miałam chwilę zawahania. Na myśl przyszedł mi jeszcze zawód fotografa. Długo się zastanawiałam, co chcę robić. Fotograf czy fryzjer?-zadawałam sobie takie pytanie. Rozważać zaczęłam także pójście do liceum, jednak szybko z tego zrezygnowałam. Chciałam i nadal chcę po prostu spełniać swoje marzenia. Ostatecznie zdecydowałam, że chcę kształcić się w zawodzie fryzjera. Fotografia to bardziej pasja, którą mogę rozwijać w każdym wolnym czasie dla samej siebie ;) 
W związku z moim wyborem rozpoczęłam także okres próbny w salonie fryzjerskim. Poprzez to mam mniej czasu na bloga i wszystko inne. Ale czego się nie robi dla swojej przyszłości? :)


Pozdrawiam
Klaudia!:)